چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

تا کنون به این فکر کردید که به جای ثبت صد ها آگهی تکراری در تعداد زیادی از سایت ها   آیا بعتر نبود یک آگهی داشتید و آن هم در نتایج گوگل همیشه در صفحات اول گوگل بود؟

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

بنظ شما  صد ها آگهی یا پیج در صفحات  نامعلوم گوگل خوبه  یا  یک آگهی در صفحه اول گوگل؟!

تفاوت  طرز فکر رقیبان قدرتمند شما با  شما در همین نکته است آنها حرفه ای فکر میکنند ولی افرادی که آشنایی با بازاریابی اینترنتی ندارند مدام سعی میکنند در انواع مختلف سایت ها آگهی های تبلیغاتی خود شونو درج کنند.

تازه نکته  جالبش اینجاست که  همه آگهی هاشونم یکی دو خطیه  و اصلن محتوای خوبی نداره و یه شماره تلفن یا نهایتا یه لینک سایتی هم تو آگهی ثبت میکنند.

و بعد ارشش ماه تلاش شبانه روزی و ثبت پونصد آگهی در انواع سایت ها فقط تعداد محدودی تماس و جذب مشتری از طریق اینترنت گیرشون میاد.

 خب یه خبر خوب و آموزش کم نظیری برای کاربرای سایت  lono.ir   قدیم (همین berozagahi.ir )  در نظر گرفتم که  در هیچ کجا نمیتونید پیدا کنید  نمیخوام شما رو استاد سئو کنم یا آموزش سئو بدم  نه  فقط یه روش خیلی ساده و کاربردی رو بهتون یاد میدم و تضمین میکنم آگهی شما در نتایج خوب گوگل دیده خواهد شد .
 
و در این راه هم پشتیبان شما هستیم و کمکتون خواهیم کرد .  بریم سراغ سورپرایزمون 
چگونه در جستجوی گوگل اول باشیم

 

 تا حالا به این موارد فکر کردید؟

نمایش در صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل                                        

آوردن سایت به صفحه اول گوگل  

صفحه اول گوگل تضمینی

 

 

به شما قول میدم بعد از دو سه هفته از اینکه این آموزش رو دریا

 به شما قول میدم بعد از دریافت این آموزش و کمک ما  عنوان مهم  آگهی شما در صفحه اول گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش داده خواهد شد.

روش کار هم اینطوریه که ما به شما یک پیج اینترنتی با اتوریتی بالا میدیم که  این وب پیج  مختص شماخواهد بود و میتوانید مطالب خود را در اون انتشار بدید و پس از اینکه  در متاتگ ها و کلمات کلیدی متناسب با کسب و کار شما آنرا آماده کردیم در اختیار شما قرار خواهیم داد .

این آموزش  شما را دو سه سال و شاید بیشتر از 5 سال در بازاریابی اینترنتی جلوتر ببرد  این حرف  شاید برای خیلی از دوستان غیر قابل باور باشد ولی نکات و اصولی در بازایابی اینترنتی وجود دارد که  90 در صد کاربران از آن بی اطلاع هستند و تنها سایت ها و افرادی که سالها برای موفقیت در فضای اینترنت وقت و هزینه صرف کرده باشند از این آموزش ها و اطلاعات آگاه بوده و استفاده میکنند.

بنده سالها پیش سایتی داشتم که بعد از حدود سه سال نیز نتوانستم در نتایج خوب گوگل آنرا ایندکس کنم تا اینکه یک سری تجربیات و مقالات و آموزش ها  باعث شد اطلاعاتی را در زمینه بازاریابی اینترنتی بدست آورم که در عرض دو سه ماه  سه چهار سال گذشته جبران شد و کاری که خیلی از  کاربران سالها به آن دست پیدا نمیکنند را در کمترین زمان ممکن به آنان هدیه میکنیم.

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟  همیشه برای من سوال بود که چرا با اینکه سایت های خیلی قدرتمندی که شرکت های بزرگی پشت مدیریت آنها بودند ولی گاها در عباراتی از یک وبلاگ ساده  و یا یک سایت تازه تاسیس عقب تر بودند؟

جواب این سوال رو در اختیارتون میزارم که سایتتونو هر چه سریعتر رشد بدید و  این هدیه ای است از طرف سایت آگهی سیتی agahicity.ir   به شما کاربران عزیز که در این سایت عضو شدید  و وقت خودتون رو صرف کردید به امید جذب مشتری بیشتر 

پس ما به شما تضمین میکنیم که اگر همراه ما باشید و آموزش های این پیج را پیگیری کنید حتما نتایجی خواهید گرفت که شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

صفحه اول جستجوی گوگل

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

قیمت صفحه اول گوگل

 

 

جهت دریافت آموزش و ابزارهای لازم جهت قرارگرفتن در صفحه اول گوگل لطفا از طریق اینجا  پیام داده و درخواست آموزش آوردن سایت به صفحه اول گوگل را نمایید