ثبت هرگونه آگهی در سایت بروزآگهی رایگان است

lono.ir |سایت آگهی رایگان |سایت تبلیغات رایگان

مرکز جامع توانبخشى جسمى حرکتى مدیکو

مرکز جامع توانبخشى جسمى حرکتى مدیکو

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • برای کسب و کار متفرقه
  • 84 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
  • خیابان ولی عصر (عج) ،نرسیده به سه راهی توانیر ، نبش بلوار بخشندگان، مجتمع مدیکو + ، طبقه پنجم واحد2
مرکز جامع توانبخشى جسمى حرکتى مدیکو

اولین مرکز   Robotic Rehabilitation  در ایران است که با بکار گیرى جدیدترین تکنولوژى هاى روز دنیا در جهت توانبخشى بیماران بعدی از سکته ى مغزى و سایر بیماری هاى سیستم اعصاب مرکزى و محیطى ،اختلالات کف لگن ،اختلالات اسکلتى عضلانى و توانبخشى بعدی از جراحى هاى ارتوپدى اهتمام دارد.

ما در این مرکز  با به کار گیرى تیم توانبخشى مجرب شامل متخصصان طب فیزیکى و توانبخشى در کنار کارشناسان فیزیوتراپى ،کاردرمانى ، گفتاردرمانى ، و ارتوپدى فنى و با بهره گیرى از خدمات متخصصان تغذیه و رژیم درمانى و روانشناسى ،سعى در ارائه ى برنامه هاى توانبخشى کامل و روزآمد علمى و تخصصى به منظور حصول بهترین نتیجه ى ممکن در زمینه ى بازتوانى بیمارانى که از مشکلات جسمى و حرکتى رنج میبرند داریم.

دستگا ه ها و امکانات :

۱- دستگاه دکتر میرباقری
۲- دستگاه ارگولت partial weight bearing برای بیمارانی که نیاز به کاهش وزن روی مفاصل دارند یا به دلیل ضعف و اختلال تعادل قدرت ایستادن ندارند
۳- دستگاه تردمیل توانبخشی با قابلیت کنترل سرعت و شیب مناسب بیماران
۴- دستگاه بیوفیدبک جهت درمان اختلالات کف لگن مانند دردلگن و دنبالچه و بی اختیاری ادرار
۵- دستگاه نوار عصب و عضله بررسی اختلالان سیستم عصبی و عضلات( دردهای رادیکولر گردن و کمر مانند درد سیاتیک، بی حسی و گزگز دست و پا، ضعف در کارهای دست و ضعف در راه رفتن)
۶- دستگاه الکترو تراپی جهت رفع درد ، تورم ،التهاب ، گرفتگی اعضلانی …..
۷- لیزر پرتوان
۸- دستگاه الکترو تراپی وایرلس
۹- حمام پارافین

توانبخشی در کودکانگفتار درمانیدرمان لنف ادمتوانبخشی رباتیک اندام های فوقانیدرمان اختلالات عضلات کف لگنتمرین رباتیک راه رفتن و تعادل

بیمارانى که به علت آسیب مغزى از ناتوانى در راه رفتن رنج میبرند و قادر به ایستادن و راه رفتن بدون کمک نیستند نیاز به استفاده از یک سیستم حمایتى دارند تا بدون نگرانى از افتادن و خطرات ناشى از آن قادر به انجام تمرینات “راه رفتن ” باشند. ما در این مرکز با به کار گیرى پیشرفته ترین سیستم “حمایت وزن” و پیشرفته ترین تردمیل تخصصى توانبخشى نورولوژى قادر به انجام کلیه ى تمرینات در زمینه ى راه رفتن ، حرکت در پله ، نشستن و برخاستن و تمرین تعادل ، بدون خطر سقوط و عوارض احتمالى هستیم.

سیستم تمرین گیت “ارگوترینر “که براى اولین بار در ایران در کلینیک توانبخشى مدیکوپلاس به کار گرفته شده است با بهره گیرى از یک بازوى دینامیک اختصاصى قادر به حمایت وزن بیمار به منظور جلوگیرى از سقوط بیمار در زمان انجام” تمرین راه رفتن ” ،در کنار محیا نمودن آزادى کافى براى انجام تمرینات “بالا و پایین رفتن از پله ” و”نشست و برخاست از صندلى ” و “تمرینات تعادل ” است. سایرسیستم هاى موجود تا به حال چنین توانایى را نداشته اند.

این سیستم در راه اندازى و کمک به راه رفتن در بیماران پس از انجام اعمال جراحى ارتوپدى اندامهاى تحتانى نیز مؤثر و مفید است.

ثبت آگهی رایگان